BeachCamp Nová Role

Areál se nachází přímo na pláži u rybníka. Nabízí ubytování v 10 apartmánech, je možné i stanování, součástí areálu je hlavní budova se 2 sály. Nabízí řadu venkovních i vnitřních aktivit.

Objekt celkem Konference, školení Spol. akce, večírky Sport, outdoor Wellness, relaxace Ubytování Svatby
200 120 200 100 0 40 300
🛈 provozní kapacity pro jednotlivé typy akcí

BeachCamp Nová Role se nachází přímo na pláži u rybníka v Nové Roli u Karlových Varů. Kemp nabízí dva společenské sály v hlavní budově, vhodné pro školení, prezentace nebo společenské akce a oslavy. Venku je také malé venkovní posezení s grilem. U chat se nachází velké ohniště. Kemp je obklopen přírodou a sportovišti, takže je vhodný pro sportovní a teambuildingové vyžití firem nebo jiných skupin. BeachCamp je možno využívat celoročně.

Konference, semináře, školení

Prostor/uspořádání divadelní školní konferenční " I " " U " " T " Ženeva
Spodní sál 80 40 55 45 50 50 30
Vrchní sál 120 70 100 60 80 80 60

Spodní sál je přímo propojen s barem a šatnou. Stoly a židle jsou variabilní. Vrchní sál je přístupný po točitých schodech ze spodního sálu. Jedná se o podkrovní prostor se střešními okny, plátnem a projektorem, na zemi je zátežový koberec.

Společenské akce, večírky

Prostor/uspořádání maximální divadelní restaurační s terasou
Spodní sál 80 80 70 110
Vrchní sál 120 120 80 -
Venkovní posezení s grilem 30 - - -

Svatby: romantická místa, příroda, pláž a soukromí areálu jsou devizou pro uspořádání svateb. Přímo v areálu lze zajistit nejen svatební hostiny a oslavy, ale i svatební obřady.

Ubytování

V areálu se nachází 10 apartmánů / bungalovů. V každém z nich jsou dva pokoje po dvou lůžkách, kuchyňka se základním vybavením (lednička, varná plotýnka, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, základní nádobí) a koupelna se záchodem a sprchovým koutem. Bungalovy jsou vytápěné a jsou tedy v provozu celoročně. V areálu je také možnost stanování a k dispozici jsou přípojky pro karavany a obytné vozy.

Ostatní aktivity v objektu

Venkovní aktivity: pétanque, kroket, fresbee, tenis (4 kurty), míčové hry (1 víceúčelové hřiště), fotbal, paddleboard, workout

Kryté aktivity: míčové hry ve sportovní hale, stolní tenis v hlavní budově

Další možnosti v blízkém okolí

Areál je umístěn přímo u pláže Novorolského rybníka. Pláž je vysypána pískem, v okolí jsou navíc velké travnaté plochy i stín stromů. Rybník mívá každoročně velmi kvalitní vodu vhodnou ke koupání. Další zátoky skýtají možnost rybaření.

Okolí rybníku přímo vybízí k dlouhým procházkám či projížďkám na kole. Například do Karlových Varů je možné za krátkou chvíli dojet přímo po krásné cyklostezce.

Karlovarský kraj nabízí řadu krásných možností výletů jak v zimě, tak v létě. Například zcela nový lyžařský areál Plešivec je přímo od kempu vzdálen pouhých 14,5 kilometru.

BeachCamp Nová Role
Chodovská 306
362 25 Nová Role
Česká republika

Tereza Švecová
rezervace