O nás

Jsme nadšenci a profesionálové s mnohaletou praxí ve vymýšlení, navrhování, přípravě a kompletní realizaci firemních i jiných skupinových akcí. Nyní své znalosti zúročujeme v provozování a vývoji systému Všeproakce.cz, který zájemcům o oblast eventů nabízí vše, co mohou ke své práci využít: informace, inspiraci, tipy, dodavatele, rozsáhlou komunitu zákazníků a naše zkušenosti a zapálení pro věc.

Co nabízíme

Eventový manažer a katalog dodavatelů s aktuálními informacemi, pokročilými vyhledávacími funkcemi, tipy a inspirací. Moderujeme komunitu, která propojuje zákazníky s dodavateli. Stále se vyvíjíme a přinášíme inovativní funkce, jsme aktivní, pracujeme přímo nejen s dodavateli, ale i s uživateli našich portálů.

Naše vize

Bavil jsem se kdysi se svým známým, úspěšným prodejcem, a zeptal se ho, proč si myslí, že je v prodeji tak dobrý. Odpověděl mi, že se necítí být prodejcem, protože nechce soutěžit s jinými, kteří prodávají obdobné produkty nebo služby. Prý svým klientům přináší jen řešení, které jim poskytne výhodu pro jejich business. Tehdy i já jen vymýšlel pro své zákazníky jen to nejlepší pro jejich akce. Neprodával jsem, ale tvořil a řídil procesy. Zákazníci si nacházeli mě. Následovalo období, kdy jsem byl nucen i prodávat a jít po cestě s dalšími konkurenty. A snažil jsem se nejen držet tempo, ale být vpředu. Cílem byl klient a jeho benefit, ale práce byl obchod, myšlení bylo obchodní. A nebylo to pro mě to pravé. Nyní jsem se vrátil ke slovům zmíněného známého a také k sobě. Opouštím tu cestu za "dobrým" obchodem a se svými kolegy se soustředíme především na řešení pro všechny dodavatele a zákazníky v oboru eventů, které nemusí být jen v krásném obale provázeném líbivými slovy a promyšlenými argumenty, ale poskytuje především výhody, efektivní nástroje a propojení v komunitě, ve které se daří obchodu, spolupráci i obchodním vztahům. Všichni získávají výhody. A my jsme rádi součástí tohoto dění. 

Naše základy

23 let historie eventové agentury AKP marketing

Agentura byla založena jako OSVČ, od roku 2001 je zapsána jako s.r.o. 

26 let praxe v event marketingu a event managementu

12 let zkušeností s vývojem a provozování informačních portálů

Vše začalo portálem Prostoryproakce.cz, který spatřil světlo světa (sítí) v srpnu 2009. V roce 2017 se rozšířil na komplexní formu katalogu Všeproakce.cz. V roce 2020 prochází zásadní rekonstrukcí.

Napište nám