Hotel Charbulák***

Horský hotel Charbulák se nachází na hřebeni Gruň a nabízí ubytování s nejkrásnějším výhledem na Beskydy, Nízké Tatry i Roháče. Rodinná atmosféra, domácí kuchyně s místními specialitami.

Objekt celkem Konference, školení Spol. akce, večírky Sport, outdoor Wellness, relaxace Ubytování Svatby
80 80 80 80 0 80 120
🛈 provozní kapacity pro jednotlivé typy akcí

Rodinný hotel Charbulák nabízí výborné podmínky pro kongresovou turistiku a firemní akce. A ještě něco navíc ...

Nejen pod svícnem je největší tma

Gruň poskytuje jedny z nejlepších podmínek ke sledování hvězdv České republice. Centrum tmavé oblohy se nachází poblíž obce Staré Hamry, přímo uprostřed nejtmavší části Beskyd, v nadmořské výšce 880 m těsně pod vrcholem Kozlena. Díky tmavé noční obloze, minimálnímu světelnému znečištění a čistému průzračnému ovzduší jsou zde vynikající podmínky nejen pro sledování hvězdné oblohy a vzdálených objektů hlubokého vesmíru, ale také jasných planet, povrchu Měsíce, slunečních skvrn apod. Vychutnejte si individuální pozorování noční oblohy z terasy hotelu.

Konference, semináře, školení

Prostor/uspořádání konferenční " I " " U " " T "
Konferenční místnost 45 40 30 30
Jídelna pro hotelové hosty 40 40 40 40

Akustika salónků je dobrá, v případě potřeby lze kvalitu projevu zlepšit ozvučením. V každém ze sálů je dostatek denního světla, ale pro účely prezentace je možné sály zatemnit. Prostory jsou přímo propojeny s hotelovou částí přes spojovací chodbu.

Stravování, večírky, společenské akce

Prostor/uspořádání restaurační banketní koktejlové tabulové s terasou
Jídelna pro hotelové hosty 50 50 50 50 -
Hotelová restaurace 30 30 30 30 80
Hotelová terasa 50 - 50 50 -

Ubytování

Pokoje jednolůžkové dvoulůžkové vícelůžkové
Počet pokojů 1 5 14

Zrekonstruované pokoje v 3* standardu nabízející koupelnu, WC, TV se satelitními kanály, rádio a volný přístup na internet, zaručí Vám tedy nerušený pobyt a komfort. Celková kapacita ubytování je 80 míst.

Další aktivity v blízkém okolí

Hotelová louka a blízké okolí je ideální pro team-buildingové aktivity nebo romantickou svatbu pod širým nebem. V zimě lze využít lyžařského areálu Ski Park Gruň, jehož jedna sjezdovka a vlek začíná 50 m od hotelu. Krom toho se Charbulák nachází na upravované běžecké trase Bílá - Staré Hamry - Bílá.

Hotel Charbulák
Staré Hamry 55
739 15 Staré Hamry
Česká republika