Vienna House Diplomat Prague

Konferenční centrum hotelu Diplomat se skládá z 22 různě velkých sálů a salonků, přičemž všechny jsou umístěny na jednom patře. S plochou 1600 m2 má centrum kapacitu 1260 osob.

dodavatel splňuje podmínky systému garance kvality služeb B.E.W.

Objekt celkem Konference, školení Spol. akce, večírky Sport, outdoor Wellness, relaxace Ubytování Svatby
1260 1260 400 0 0 800 0
🛈 provozní kapacity pro jednotlivé typy akcí

Konference, semináře, školení

Diplomat Hotel Praha má na druhém patře rozsáhlé konferenční centrum. 22 různě velkých místností zabírá plochu 1600m2 a může pojmout až 1050 osob. Celé konferenční centrum nabízí výstavní plochu 2000m2. V letech 2004 až 2007 bylo centrum kompletně zrekonstruováno a nyní je plně klimatizované a nabízí moderní AX vybavení a elektronický navigační systém.

Stravování, večírky, společenské akce

Rozsáhlá foyer umožňují pořádání kávových přestávek a recepcí a restaurace Loreta s kapacitou 260 míst k sezení je ideální pro konferenční obědy a večeře. Je umístěna na stejném patře, v bezprostřední blízkosti sálů. A-la Carte restaurace CD-Club potěší pestrou nabídkou tradičních specialit české i mezinárodní kuchyně. Vytříbený styl a profesionální přátelské služby vytvářejí z a-la Carte restaurace místo vhodné jak pro obchodní setkání u oběda, tak pro soukromou večeři. Během letních měsíců je možno vychutnat jídla a nápoje na otevřené terase. Café Klimt je ideálním místem pro setkání s přáteli nebo obchodními partnery po celý den. Příjemně Vás překvapí pestrou nabídkou kávy nebo chutných zákusků z hotelové cukrárny. Zároveň funguje jako hotelový bar otevřený do pozdních večerních hodin.

Ubytování

Hotel nabízí 398 luxusně vybavených Standard/Superior pokojů a suitů. Všechny Standardní pokoje jsou vybaveny koupelnou/WC, klimatizací, LCD televizorem, satelitními programy, přehrávačem DVD, rádiem, vysokorychlostním internetem, přímou telefonní linkou, hlasovou schránkou a vysoušečem vlasů. Superior pokoje jsou navíc vybaveny čajovým/kávovým servisem, trezorem a mezinárodními e. přípojkami na 110/220V.

Ostatní aktivity v objektu

Diplomat Hotel Praha nabízí klientům kompletní servis. Mimo jiných jsou k dispozici následující služby: květinářství, kadeřnictví, obchod se suvenýry, obchod se šperky, wellness Club Java Princess, hotelová prádelna a čistírna, pronájem automobilů, podzemní garáže, outdoor catering, room service

Vienna House Diplomat Prague
Evropská 15
160 41 Praha 6
Česká republika