Mlýn Davídkov

Areál Mlýna je vhodný pro pořádání různých firemních akcí, školení či teambuildingových setkání. K dispozici jsou 2 školicí místnosti s velkým multimediálním centrem a další prostory.

Objekt celkem Konference, školení Spol. akce, večírky Sport, outdoor Wellness, relaxace Ubytování Svatby
150 50 150 30 0 100 100
🛈 provozní kapacity pro jednotlivé typy akcí

Konference, semináře, školení

Mlýn Davídkov nabízí netradiční avšak velmi příjemné prostory prostory pro firemní školení. Pro tyto účely je k dispozici galerie, restaurace, nebo mutifunkční stodola.

Galerie: kapacita 30 osob
Stylová restaurace s krbem: kapacita 50 osob

Stravování, večírky, společenské akce

Mýn je jako stvořený pro pořádání společenských akcí. Rozlehlost a členitost prostorů umožňuje jejich využití pro různé aktivity. Velká stodola s podiem je ideálním místem pro koncert, letní taneční zábavu nebo svatební veselici.
Jídlo zajišujeme vždy po celou dobu akce - studená i teplá kuchyně, dle domluvy s klientem, rožnění či grilování pod pergolou. Výborná moravská vína dodávají večerním posezení u krbu svoji atmosféru.

Stylová restaurace s krbem: 50 tabulové, rautové 100
Stodola: 60 stolově, 150 rautové
Pergola a terasa: 50 stolově

Ubytování

K dispozici je ubytovací kapacita až 70 míst (42 při ubytování po dvojicích) v pokojích na mlýně či apartmánech v přilehlé Vile Toyen.

Ostatní aktivity v objektu

Pro potřeby outdoorových aktivit je k dispozici venkovní areál o velikosti 10ha s přírodním rybníkem. V případě nepříznivého počasí je možno pro tyto aktivity využít velký prostor multifunkčního sálu STODOLA.

Další možnosti v blízkém okolí

Lipany, Kutná Hora, Zásmuky, Kouřim; hrad Český Šternberk, Sázavský kláštěr, rybník Vavřinec, Davídkovský rybník

Rekreační a školící středisko Mlýn Davídkov
Hryzely 36
281 63 Barchovice - Hryzely
Česká republika