Hotelový komplex Pecr

Inspirativní prostředí 4* luxusního hotelu v horách, vynikající gastronomie, konferenční místnost, wellness na střeše hotelu a bohatá nabídka doprovodných aktivit.

Objekt celkem Konference, školení Spol. akce, večírky Sport, outdoor Wellness, relaxace Ubytování Svatby
220 80 100 100 35 220 100
🛈 provozní kapacity pro jednotlivé typy akcí

Působivá architekura 4* hotelů Pecr Deep a Pecr Well, luxusní ubytování, moderní konferenční zázemí, vynikající gastronomie a wellness nabízí ideální podmínky pro konání firemních akci. Hotely jsou umístěny přímo v centru Pece pod Sněžkou, vzdálené od sebe 150 m. Luxusní wellness na střeše hotelu s nádhernými výhledy na okolní hory je umístěno v hotelu Pecr Well. Ubytování v moderně vybavených apartmánech a studiích nabízí dostatek prostoru a soukromí. Parkování v krytých garážích, wi-fi zdarma v celém hotelu.

Konference, semináře, školení

Prostor / uspořádání divadelní školní konferenční " I " " U " " T " Ženeva
Konferenční místnost Pecr 80 50 50 40 50 40 35

Konferenční místnost až pro 80 osob se nachází v hotelu Pecr Deep. Dle typu akce nabízíme variabilní uspořádání stolů a židlí. Rozměr místnosti je 11 x 8 metrů. V mistnosti je denní světlo s možností zatemnění a využítí plátna s dataprojektorem. K dispozici je ozvučení včetně mikrofonu. Wi-fi v celém hotelu zdarma.  

Stravování, večírky, společenské akce

Prostor / uspořádání maximální restaurační s terasou
Restaurace Pecr Deep 100 74 160
Burger House Pecr 70 55 -

V restauraci Pecr Deep pro vás připravíme speciální menu, raut či cofee break až pro 100 osob. Prostor je možné uzavřít pro soukromou akci. Restaurace získala ocenění Trip Adviser Travelers` Choice pro rok 2021 a patří k nejvyhledávanějším v Peci pod Sněžkou. Nabízí speciality české a mezinárodní kuchyně, připravujeme i bezmasá jídla. 

Ubytování

Ubytovací kapacita hotelu Pecr je 56 pokojů s 207 lůžky (250 včetně přistýlek).

Objekt Pokojů 1/1 2/2 z toho twin vícelůžkových Počet lůžek s přistýlkami
Hotel Pecr Deep 28 - 4 4 24 105 120
Hotel Pecr Well 28 - 5 5 23 102 130
Hotel Pecr celkem 56 - 9 9 47 207 250

Svatby

V hotelu Pecr lze pořádat a organizovat svatby. Samozřejmostí je návrh a příprava výzdoby a svatebního menu. 

Prostor / služba hostina oslava svatební apartmá ubytování hostů
Restaurace Pecr Deep 100 100 - -
Ubytování - - 46 250

Detailní profily prostor

Sport, teambuilding

Naše aktivity jsou navrhované příjemným způsobem, jak spolu trávit čas a vytvářet úzké vztahy mezi kolegy. Zimní a letní nabídka nabízí širokou škálu množností. Využít můžte například výlety na koloběžkách nebo elektrokolech, v zimě nejstarší sáňkařskou dráhu u nás, skialpy, geocaching, nordic walking, lukostřelbu a další.

Wellness, relaxace

Luxusní wellness na střeše hotelu nabízí nádherné výhledy na okolní hory. Venkovní a vnitřní vířivka, solná i finská sauna, biosauna, pára, sluneční louka a další. Každý si může vybrat z množství procedur včetně thajských masáží.  Celé wellness včetně venkovní vířívky a terasy je možné objednat pro uzavřenou společnost nebo firemní akci. 

Další možnosti v blízkém okolí

Výlet na nejvyšší horu České republiky Sněžku, bobová dráha, lanové centrum, lyžařské centrum SkiResort Pec pod Sněžkou, běžkařské tratě, skialpy a kurzy přežití, také bowling bar.  V létě např. výlety na nejvyšší rozhlednu v Čechách a mnoho dalších míst a akcí, které Pec pod Sněžkou a okolí nabízí.


Hotel PECR
Pec pod Sněžkou 344
542 21 Pec pod Sněžkou
Česká republika

Michaela Smolová
vedoucí recepce