Podmínky prezentace v systému Všeproakce.cz

Situace kolem COVID - 19

Jsme si vědomi, že omezení spojená díky ohrožení obyvatelstva virem COVID-19 dopadla služby poskytované dodavateli, kteří s námi spolupracují a nabízejí přes náš systém své služby. Od března tak všem svým klientům poskytujeme na dobu 6 měsíců služby zdarma a o tuto dobu tak prodlužujeme období jejich prezentace. 

Jelikož riziko a s tím spojené restrikce v menším či větším měřítku ještě přetrvávají a i my se snažíme tuto dobu přežít, nabízíme všem novým zájemcům o spolupráci také půlroční prezentaci zdarma a to formou 50% slevy z ročních poplatů za prezentaci v Event manažeru i Event katalogu. 

Pracujeme stále naplno a služby poskytujeme stále v plném rozsahu a kvalitě. Dobu utlumení obchodních jednání jsme využili k vývoji nového Event katalogu a dalších funkcí systému. Zároveň pečujeme o chod FB skupiny, jejíž činnost současná situace nepostihuje a naopak zástupce dodavatelů, organizátorů eventů a odpovědných pracovníků konečných zákazníků spojuje a plní tak své hlavní poslání. 

Přejeme všem dodavatelům, evenťákům a zákazníkům hodně energie a hlavně pozitivního myšlení do dalších dnů a děkujeme, že nám zachováváte přízeň