Prosecco SPOT

Krásné útulné prostory na Vinohradech pro firemní i soukromé akce. Jedinečná prosecca vybíraná pečlivě a s láskou, italské delikatesy, toskánská káva.

dodavatel splňuje podmínky systému garance kvality služeb B.E.W.

Objekt celkem Konference, školení Spol. akce, večírky Sport, outdoor Wellness, relaxace Ubytování Svatby
40 30 40 0 0 0 0
🛈 provozní kapacity pro jednotlivé typy akcí

Prosecco SPOT ve Slezské 48 je kultovním místem prosecca. Prostor, který má jiskru a styl, je vhodný pro uspořádání různých firemních a soukromých akcí. Hosty uvítáme welcome drinkem, můžeme připravit řízenou degustaci, studený nebo teplý catering, hudební či jiný zábavní program, lze u nás také vybrat firemní dárky. Prostor je vhodný pro 50 hostů. V letní sezoně máme zahrádku s kapacitou 20 hostů. Můžeme přijet s kompletním vybavením vč. baru na akci po celé ČR.

Konference, semináře, školení

Prostor / uspořádání volné
Degustační místnost s krbem 30
Červený salonek 10
Bar 7
Prostory jsou vhodné pro menší konference, semináře či jiné firemní akce - školení, porady, představení nových produktů, PR eventy apod. Akci lze doplnit řízenou degustací. V rámci pronájmu je k dispozici LED TV, Wi-fi. 

Společenské akce, večírky

Prostor / uspořádání volné
Degustační místnost s krbem 30
Červený salonek 10
Bar 7
Prosecco SPOT nabízí útulný prostor s krbem pro jakýkoliv druh večírku. Kromě prosecca máme v nabídce také tichá vína, champagne, míchané nápoje i ve verzi virgin. Občerstvení připravujeme většinou formou italských tapas, domácích paštik, lze si objednat i teplý či sladký catering. Na akce zajišťujeme také program - hudební doprovod, kouzelník atp.
V Prosecco SPOTU lze uspořádat rozlučku se svobodou např. s řízenou degustací, s vizážistkou, hudebním či jiným doprovodem. Připravíme veškeré dekorace (pokud si nebude chtít zajistit družička), chuťovky slané i sladké a především spoustu prosecca. 

Detailní profily prostor

Další možnosti v blízkém okolí

  • Sady Svatopluka Čecha - přímo před Prosecco SPOTEM - připravujeme zde pro klienty piknik s veškerým vybavením (deky, košíky), prosecco, tapas
  • Grébovka - 10 min chůze, také možnost pikniku v krásném parku
  • Náměstí Jiřího z Poděbrad - tradiční trhy, vánoční trhy
  • Náměstí Míru - vánoční trhy, vánoční procházka a v Prosecco SPOTU zakončená proseccem, degustací

Prosecco servis a dárky

Prosecco SPOT poskytne kompletní prosecco servis pro vaši akci (firemní večírky, svatební party, welcome drink na event atp.), řízené degustace zkušenými sommeliéry, připraví firemní prosecco a dárkové balíčky.

Prosecco degustace

Vaši firemní i soukromou akci oživíme řízenou degustací prosecca, kterou vás provede náš zkušený sommeliér.Slezská 48
120 00 Praha 2
Česká republika