Stodola Drozdov

Stodola Drozdov – malý ráj: sál a divotvorná zahrada. U nás můžete relaxovat, vzdělávat se. Objekt je vhodný také pro family days, foodfestivaly, kulturní akce, brunche.

Objekt celkem Konference, školení Spol. akce, večírky Sport, outdoor Wellness, relaxace Ubytování Svatby
150 50 150 50 0 10 0
🛈 provozní kapacity pro jednotlivé typy akcí

Stodola leží v rozlehlé zahradě se stromy, nabízí taneční sál 7x11 m s baletizolem či dřevěnou podlahou, černým vykrytím oken i prostoru, pianinem a základním světelným a zvukovým parkem. Ze sálu je přímo přístupné zázemí (WC se sprchovým koutem, kuchyňka), dále obytný pokoj a vstup na terasu, která přechází v zahradu – zde je možné grilovat nebo rozdělat oheň a také cvičit, tančit, hrát společenské hry, uspořádat venkovní koncert aj.

Semináře, školení

Sál je vhodný pro školení, semináře, workshopy, disponuje mobilními stoly, na přání je možné zajistit větší počet židlí či jakoukoliv techniku.
Prostor / uspořádání divadelní školní stolové "I" "U" "T"
Sál 100 50 50 50 50 50

Společenské akce

Maximální kapacita 150 osob při využití vnitřních i venkovních prostor. Objekt je vhodný pro společenské akce typu foodfestival, kulturní akce, odpolední brunch.

Prostor / uspořádání divadelní volné
Sál 100 50
Zahrada - 50

Ubytování

Ubytování v rezidenčním prostoru: 1 místnost se 4 postelemi pro 5 osob, kopelna se sprchovým koutem a toaletou. Možno doplnit spacími pytli v sále až pro 10 osob.
Dva samostané pokoje v 1. patře obytného domu (na pozemku objektu): 1 pokoj s manželskou postelí, 1 pokoj s manželskou postelí a jednolůžkem. V 1. patře je samostatná koupelna (s vanou) a toaletou.
Další externí ubytování je možné na Zámku Zbiroh nebo v sousedních obcích (hotel Žebrák, hotel Bouchalka, penzion Záluží, hotely v Hořovicích).

Detailní profily prostor

Pohybové aktivity, teambuilding

Sál a zahrada jsou ideální pro teambuilding, jógu, tanec, seberozvojové a podobné aktivity.
K dispozici je množství hudebních nástrojů umožňující uspořádat malý jammsession. Vzhledem k bohatému vybavení pro děti - houpačky, hračky, batolecí skluzavka, tunel -  je objekt ideální i pro family days.

kapacita aktivity
Sál 25
Zahrada 50

Další možnosti v blízkém okolí

Klidné prostředí na okraji vesnice v zeleni poskytuje ideální podmínky pro realaxaci, možné vycházky do okolní krajiny (lesy - houbaření, mokřad) nebo historické památky pro delší výlet. Objekt přímo sousedí s fotbalovým a tenisovým hříštěm, dětským hřištěm. V okolních obcích je možné navštívit bazén, saunu, rodinné wellness centrum.
V obci působí zde dobrovolní hasiči (pro děti i dospělé) a tenisový klub, což je možné využít pro aktivity mimo objekt. Místní hostinec je oblíbený v celém mikroregionu.

  • Hrad Točník a zřícenina Žebrák, vč. historického okolí - pěší i auto výlet s výstupem na historické objekty
  • Zámek Zbiroh, restaurace a zábavní park - gastronomie a ubytování, dětské hřístě, procházky
  • Muzeum a Zámek Hořovice – regionální výstavy a zámecký park
  • Wellness Dražovka Hořovice, malý ale komplexní a příjemný prostor pro saunu, vířivku, relax zónu
  • Na Krétě Hořovice, restaurace - nadprůměrná gastro nabídka
  • Kafé Včera Hořovice, kavárna se sociálně-psychologickými službami - malý prostor, skvělé zákusky, dobrý baristicky servis
  • Jiná káva Beroun – vegetariánská restaurace, kulturní program, výstavy, sociálni služby pro psychycky nemocné
  • Trucovna Cerhovice, rodinná kavárna a vinárna - malý prostor, velký výběr vín, piva, snacků a zákusků v regionální provenienci


Drozdov 158
267 61 Drozdov
Česká republika