Penzion Rzehaczek

Penzion Rzehaczek leží v Dolní Lomné, malebném údolí oklopeném panenskou přírodou Těšínských Beskyd, kde místní Goralé hrdě udržují své tradice a zvyklosti. Poznejte i vy tento zajímavý kout Slezska.

dodavatel splňuje podmínky systému garance kvality služeb B.E.W.

Objekt celkem Konference, školení Spol. akce, večírky Sport, outdoor Wellness, relaxace Ubytování Svatby
50 30 30 30 5 28 30
🛈 provozní kapacity pro jednotlivé typy akcí

Roubený penzion v Dolní Lomné, samém srdci Těšinských Beskyd, nabízí ubytování apartmánového typu, možnost pořádání firemních školení, stylových večírků, zážitkových akcí i sportovního a outdoorového vyžití.

Navštivte Dolní Lomnou, údolí, které se řadí mezi nejkrásnější v Moravskoslezských Beskydech. Turistické chaty na Velkém Polomu, Slavíči, Kamenitém, Ostrém a Kozubové jsou známými středisky pěší, cyklo i zimní turistiky. Přímo u penzionu je lyžařské středisko Armáda s lanovou dráhou a v jeho nejbližším okolí dalších 5 ski areálů.

Konference, semináře, školení

Prostor / uspořádání stolové
Restaurace 30

Stravování, večírky, společenské akce

Prostor / uspořádání restaurační volné
Restaurace 30 30

Ubytování

V penzionu v komfortně zařízených dvojpodlažních apartmánech se stylovou podkrovní ložnicí najdete moderní koupelnu se sprchou a toaletou a plně vybavenou kuchyňku s jídelním koutem.

počet pokojů 1/1 + 2/2 [lůžek] 1/1 + 2/2 twin [lůžek] max. počet lůžek bez přistýlek max. počet lůžek s přistýlkami
Ubytování v penzionu 6 12 12 28 28
Ubytování na chatě 7 14 12 21 21
Svatby
Prostor / služba obřad hostina oslava ubytování hostů
Restaurace 40 30 30 -
Ubytování v penzionu - - - 28

Sport, teambuilding

V areálu a blízkém okolí penzionu naleznete spoustu možností, jak aktivně trávit čas a vytvářet úzké vztahy mezi kolegy. Zimní a letní nabídka nabízí širokou škálu možností. V létě můžete využít beachvolejbalové hřiště a okolní louky, nádherná okolní příroda je přímo stvořená k pěší i cyklo turistice. V zimě vedle výletů na běžkách, pěšky či na sněžnicích můžete přímo u penzionu využít lyžařské středisko Armáda vybavené sedačkovou lanovkou.

Wellness, relaxace

Penzion je vybaven privátním wellness s vířivou vanou a finskou saunou.

Zážitkové programy

Penzion Rzehaczek leží v části Beskyd, která je specifickým kulturně-historickým územím zvaným Gorolia, kde místní - Gorale - mluví nářečím zvaným "po naszimu" a hrdě kultivuji své tradice a zvyklosti. Rádi vám tento bezesporu zajímavý kout Slezska přibližíme nejen nabídkou pronájmu pro firemní setkání, ale i formou tematických pobytů jako například "Firemní setkání s degustační večeří goralských specialit a posezením s goralskou kapelou" nebo "Firemní zážitková akce jako originální beskydská zabijačka". Odvezete si nejen nezapomenutelné zážitky, ale i poznání místní kultury, která není tak známá, ale o to více zajímavá.


Penzion Rzehaczek
Dolní Lomná č.p. 228
739 91 Dolní Lomná
Česká republika